Okolí jetřichovických penzionů

Milovníci turistiky a cyklistiky si mohou vybrat z nepřeberného množství tras. Cestou okolo Jetřichovic se pokocháte krásnými výhledy do okolí, ale především nedotčenou přírodou národního parku. Rodiny s dětmi uvítají jízdu na pramicích řeky Kamenice nebo plavbu parníkem Kaňonem řeky Labe až třeba do lázeňského městečka Bad Schandau.

Tipy na výlet v Jetřichovicích

vylety-jetrichovice

Tipy na výlet v Českém Švýcarsku

vylety-ceske_svycarsko

Tipy na výlet v Saském Švýcarsku

vylety-saske_svycarsko

Koupání v Jetřichovicích

V létě můžete vyrazit za koupání do Jetřichovického Hotelu Bellevue, který nabízí 25 metrů dlouhý plavecký bazén i menší bazén pro děti. Oba bazény jsou přístupné nejen pro návštěvníky hotelu, ale také pro samotnou veřejnost.

koupani_bellevue

Koupání v okolí

Přírodní koupaliště naleznete nedaleko Jetřichovic, pokud se vydáte do Srbské kamenice na přírodní rybník. Hezká přírodní nádrž se také nachází v Kyjově poblíž Kyjovského údolí. Zajímavé relaxační koupele můžete vyzkoušet v Toskana Therme v Bad Schandau. Do aquaparku můžete také vyrazit do Děčína…

decin-aquapark

Pokud hledáte ubytování v Jetřichovicích, neváhejte se obrátit na naše rezervační centrum. Více informací o regionu Českosaské Švýcarsko můžete čerpat na turisticko informačním portálu o této malebné oblasti.

Další tipy na výlet

Výlety a zábava s dětmi – tipy na cyklotrasy v Českosaském Švýcarsku.